І Всеукраїнський батьківський форум «Педагогіка партнерства» – учасників науково-педагогічного проекту «Інтелект України»

12 квітня 2017 року в Київському Палаці дітей та юнацтва пройшов І Всеукраїнський батьківський форум «Педагогіка партнерства» –  учасників науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

У форумі взяла участь і Магдалинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, директор Полякова Т.Г. В цьому навчальному році наша школа першою в районі розпочала роботу в проекті «Інтелект України». Представляли наш район на форумі учитель 1Б класу, який працює в проектному класі «Інтелект України» Черниш Л.М. та батько учня цього класу Свистун В.Ю. Вчителю Черниш Л.М. вдалося поспілкуватися з науковим керівником проекту Гавриш Іриною Володимирівною(на фото).

Високоякісна освіта – запорука щасливого майбутнього України. Ми впевнені, що наша держава пишатиметься випускниками проектного класу «Інтелект України»

До участі у роботі форуму було запрошено близько 600 учасників з різних областей України: Київської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Волинської, Херсонської, Полтавської, Вінницької, Рівненської, Донецької, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької, Тернопільської, Кіровоградської, Сумської, Черкаської, Львівської, Миколаївської. Донауковогокомітету форуму увійшлипровідніукраїнськівчені: директор Інституту проблем виховання, академік НАПН України, доктор психологічних наук, професор, заслуженийдіяч науки і технікиУкраїни БехІванДмитрович, заступник директора ДНУ «Інститутмодернізаціїзмістуосвіти», доктор педагогічних наук, професор ЗавалевськийЮрійІванович, науковий керівник проекту, професор кафедри початкової, дошкільної та професійної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.С ковороди, доктор педагогічних наук начальник відділудослідженняпідготовкивчителів ДНУ «Інститутмодернізаціїзмістуосвіти», кандидат педагогічних наук Гавриш Ірина Володимирівна, науковий консультант проекту Кириленко СвітланаВолодимирівна, старший науковийспівробітниквідділудослідженняпідготовкивчителів ДНУ «Інститутмодернізаціїзмістуосвіти», голова правлінняВсеукраїнськоїгромадськоїорганізації «Школа майбутнього», кандидат педагогічних наук Кіян Ольга Іванівна.

Під час форуму науковці, керівники загальноосвітніх навчальних закладів, учителі-практики, батьки учнів проекту «Інтелект України» мали можливість взяти участь у роботі виїзних засіданнях дискусійних клубівна базі ЗНЗ м. Києва. Обговорювались такі питання: «Як виховати успішну та щасливу дитину: напрями взаємодії батьків і школи? Шляхи реалізації педагогіки партнерства».

Неабияке зацікавлення присутніх викликав відкритий мікрофон за результатами засідань дискусійного клубу, який проходив  в першій заліКиївського Палацу дітей та юнацтва. Тут продовжували обговорюватись теми «Як виховати успішну та щасливу дитину: напрями взаємодії батьків і школи? Шляхи реалізації педагогіки партнерства» Виступити мали змогу як науковці та директори шкіл, так і учителі-практики та батьки учнів проекту «Інтелект України». Конструктивно булоорганізованопедагогічнуестафетуучасників форуму та дискусійний клуб, де можнабулообговорити не лишедосягнення, а й проблеми, яківиникаютьпід час реалізації проекту «ІнтелектУкраїни».

Яскравим було закриття І Всеукраїнського батьківського форуму «Педагогіка партнерства» – учасників науково-педагогічного проекту «Інтелект України».Підвели підсумки науковці форуму, а вихованці Київського Палацу дітей та юнацтва підготували сучасні концертні номери з вокалу, хореографії, циркового мистецтва.

Організатори форуму провели екскурсію до Бабиного Яру (на фото). Учасники форуму вшанували пам’ять жертв Голокосту.

Також за бажанням учасники форуму відвідали VІ Всеукраїнський фестиваль писанок, який проходить на Софіївській площі. В цьому році зібрана рекордна кількість писанок – 858 штук, з них 374 розписані українськими художниками.(на фото)

Черниш Л.М, Магдалинівська ЗОШ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *