Всеукраїнський фестиваль Дружин юних пожежних

Людське життя – це дар, який неможливо переоцінити. На жаль, іноді виникають ситуації, небезпечні для життя: природні катастрофи, пожежі, ДТП, теракти. І в такі моменти, потрібен той, хто зможе допомогти, захистити від виниклої загрози та забезпечити подальшу безпеку. Саме тому світові вкрай необхідна професія – рятувальник. Люди цієї спеціальності, немов давні титани з каменю і сталі. Вони не бояться небезпеки, витівок погоди, а також завжди готові пожертвувати собою заради інших. Всі знають про їхні подвиги, звершення і заслуги, але мало кому відомо те, як стають рятувальниками. Тому варто більш детально розглянути всі ті особливості і секрети, які таїть в собі ця професія – рятувальник ДСНС.

Так саме із метою ознайомлення учнів загальноосвітніх навчальних закладів із правилами безпечної поведінки та розвивання в учнівській молоді повагу до професії рятувальника 7 квітня 2017 року у будинку дитячої творчості проходив районний етап XXIІ-го Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. Змагання відбулися під девізом: «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй».

У конкурсі приймало участь 8 шкіл району: Поливанівська, Оленівська, Мар’ївська, Магдалинівська, Ковпаківська, Гупалівська, Бузівська, Котівська школи.

Магдалинівську школу представляла команда «Хоробрі серця» (учні 7-А класу): Найко Дарія,Завийборода Анастасія, Каліненко Софія,Маменко Анна, Салтисюк Дмитро, Казнадій Данило, керівник: педагог-організатор Скиба Катерина Олександрівна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *